Gewonnen!
Boskamers
Meerstad Groningen

18 februari 2022

Meerbos
Boskamer Meerstad Groningen

Bureau Meerstad heeft de eerste plaats vergeven aan ons team Meerbos! In opdracht van Bemog als ontwikkelende partij en in samenwerking met MIX architectuur heeft LAP Landscape & Urban Design deze pitch gewonnen. In de wijk De Zeilen, een woongebied met een verrassende invulling en een uitgesproken architectuur, waarbij binnen de Boskamers wordt geleefd.

 

Wij kijken uit naar het vervolg. 

Meerbos
Boskamer Meerstad Groningen

Bureau Meerstad heeft de eerste plaats vergeven aan ons team Meerbos! In opdracht van Bemog als ontwikkelende partij en in samenwerking met MIX architectuur heeft LAP Landscape & Urban Design deze pitch gewonnen. In de wijk De Zeilen, een woongebied met een verrassende invulling en een uitgesproken architectuur, waarbij binnen de Boskamers wordt geleefd.

 

Wij kijken uit naar het vervolg. 

GO BACK